22 czerwca 2018 Autor admin 0

Witajcie na stronie Tymomania

Firma Tymomania została stworzona z pasji i miłości do tworzenia, odnawiania, robienia dekoracji, których nie można kupić w sklepie.

Zajmuję się tworzeniem dekoracji, niepowtarzalnych gadżetów, które oprócz wyjątkowego wyglądu służą w codziennym życiu.  Drugą rzeczą którą kocham to stylizacja i renowacja mebli, malowaniem, dekorowaniem z małymi naprawami szafek, komód, szaf, stołów, krzeseł, skrzyń itp. nadając im nowy, oryginalny i niepowtarzalny wygląd, dając im szansę na drugie życie a czasami nawet nabierają nową dodatkową funkcję w codziennym użytkowaniu.

Postarzam, bielę, przecieram, maluję, woskuję, stylizuję meble tak, aby wyglądały jak nowe nadającym im nowy wygląd dekorując rożnymi technikami.  Uwielbiam klimaty skandynawskie, prowansalskie i loftowe.

Poza tworzeniem na podstawie własnych inspiracji, spełniam życzenia klientów. Tworzę dekoracje, prezenty na rożne okoliczności tj. śluby, komunie, chrzciny, jubileusze, święta, rocznice itp., które są spersonalizowane co sprawia, że czasami banalny przedmiot nadaje wyjątkowego wyglądu.

Aby być coraz lepsza w tym co robię ukończyłam warsztaty stolarskie, renowacji mebli oraz  techniki decoupage oraz malowania mebli technikami: shabby chic, chippy look.

Do każdego zamówienia podchodzę w sposób indywidualny, wszystkie etapy renowacji wykonuję ręcznie i z największą starannością.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz do polubienia mojej strony na  Facebook i Instagramie.

Pozdrawiam

Ewelina Kajszczak